Gamyba ir transportavimas

Technologija

UAB „Perdanga“ prekinio betono mišinius gamina Klaipėdos ir Vilniaus miestuose automatinėmis "STETTER" firmos technologinėmis linijomis. Tai nuo C6/7,5 iki C55/67 stiprio klasių normaliojo betono mišiniai nepralaidūs vandeniui, atsparūs šalčio, karbonizacijos, chloridų ir sulfatų poveikiams. Aukštą ir stabilią naujo lygio betono mišinių kokybę garantuoja šiuolaikiniai technologiniai sprendimai: betonų  sudėtys ir savybės sumodeliuotos kompiuteriais, labai tiksliai sveriami betono mišinio komponentai, gera išmaišymo kontrolė. Tai garantuoja gerą ir stabilią betono mišinių kokybę, atitinkančią Lietuvos ir europinių standartų reikalavimus. Jų kokybė įvertinta kokybės atitikties sertifikatais.
Vienos iš moderniausių automatinės betono mišinių gamybos linijos Lietuvoje įgalina gaminti iki 150 m3/h aukštos kokybės betono mišinių. Automatinė technologinė linija leidžia pirkėjui pasirinkti vieną iš 1000-čio betono mišinio receptų.
Mūsų betonai buvo naudojami: jūrų krovos kompanijų "Klasco", "Bega", "Smeltė", UAB "Klaipėdos šaldytuvai", Baltijos laivų statyklos, vėjo jėgainių Klaipėdos „Jakų žiedo“ rekonstrukcijoje.

Kokybė

UAB „Perdanga“ gaminamos produkcijos kokybės priežiūra:

  • Produkcija sertifikuota ir atitinka Lietuvos ir Europos sąjungos standartų reikalavimus
  • Vidinė įmonės kokybės kontrolės sistema
  • Įmonėje veikiančios specializuotos laboratorijos
  • Gamyboje naudojamos žaliavos atitinka reikiamus normatyvinius dokumentus bei turi CE sertifikatus.
Transportavimas

Bendrovė turi visas technines priemones ir galimybes Klaipėdos ir Vilniaus miestų ibei regionų statyboms tiekti didelio asortimento betono mišinius ir bet kuriuo metų laiku greitai aptarnauti klientus.

Automobilinės betonmaišės „STETTER“
Krovumas 9 m3


Betono siurbliai "SCHWING"
Našumas – 160 m3/h  Padavimo aukštis – 34 m  Padavimo atstumas – 120 m


Betono siurbliai "PUTZMEISTER"
Našumas – 160 m3/h   Padavimo aukštis – 42 m  Padavimo atstumas – 150 m