Apie mus


Uždaroji akcinė bendrovė "Perdanga" yra viena stambiausių betono ir gelžbetonio gamintojų Lietuvoje. Įmonė gamina produkciją Klaipėdos ir Vilniaus miestuose. Gaminama produkcija naudojama visų Lietuvos miestų ir regionų statyboms, bei eksportuojama į Latviją ir Rusiją.

Bendrovė gamina didelį statybų poreikiams skirtą produkcijos asortimentą: įvairios paskirties betono ir gelžbetonio konstrukcijas, aplinkos tvarkymo betoninius gaminius, prekinio betono (betonai) ir statybinių skiedinių mišinius, prekinę armatūrą. Siekdama tenkinti kintamos rinkos paklausą, bendrovė orientuojasi į naujų technologijų paiešką ir diegimą bei naujo techninio lygio produktų gamybą.

Bendrovės produkcija buvo naudojama svarbių statybos objektų: Būtingės naftos terminalo, Mažeikių naftos perdirbimo įmonės, Klaipėdos konteinerių terminalo, kruizinių laivų terminalo, užsienio kapitalo įmonių UAB "Philip ­Morris" bei UAB "Master Foods", vėjo jėgainių, Klaipėdos Jakų žiedo rekonstrukcijai ir kitų objektų statyboms.

Betonai (prekinis betonas) ir statybiniai skiediniai gaminami Klaipėdos ir Vilniaus miestuose, naudojant pilnai automatizuotas, modernias ir našias "Stetter" firmos automatines betono mišinių gamybos linijas. Automatizuotas betonų gamybos procesas suteikia klientams galimybę rinktis vienądaugelio betono mišinių receptų. Betonų gamybos pajėgumai - iki 150m3/h. Betonai į Vilniaus ir  Klaipėdos miestų bei apylinkių statybos aikšteles pristatomi „Stetter“ firmos betonvežiais. UAB “Perdanga“ betonvežių krovumas - 9m3 . Betonavimo darbams įmonė nuomoja automobilinius betono siurblius („Schwing“, „Putzmeister“). UAB “Perdanga“ betono siurblių padavimo aukštis - iki 42m., padavimo atstumas - iki 150 m. Betono sriublių našumas – 160 m3. Gaminamų betonų kokybę ir tinkamos receptūros parinkimą užtikrina „Perdangos“ laboratorija.

Kartu su vokiečių specialistais Vilniaus ir Klaipėdos miestuose įrengtos modernios ir našios automatinės aplinkos tvarkymo betoninių gaminių (betoninės trinkelės) vibruojamojo presavimo linijos. Tai visas aplinkos tvarkymo betoninių gaminių gamybos kompleksas. Čia dirba šiuolaikinės moderniausios "ZENITH" firmos aplinkos tvarkymo betoninių gaminių vibruojamojo presavimo linija, automatinės "PEMAT" ir "Stetter" firmų betono mišinių gamybos linijos su užpildų ir cemento sandėliais.  

"Perdangoje" dirba sudvigubinta pusautomatė "BAUM­GARTNER" ir "BFS" firmų suleidžiamų šulinių žiedų ir beslėgių vamzdžių formavimo linija. Gamybos procese naudojamas vibravimo mechanizmas leidžia pasiekti aukštą ir EU standartus atitinkančią gaminių kokybę.

Pagal surenkamo gelžbetonio konstrukcijų gamybą UAB „Perdanga“ - stambiausia įmonė Vakarų Lietuvoje ir viena stambiausių respublikoje. Įmonės formavimo ceche Klaipėdoje gaminamos gelžbetonio konstrukcijos gyvenamiesiems namams, visuomeniniams ir pramoniniams pastatams, inžinieriniams statiniams.

Bendrovė turi visas technines priemones ir galimybes Klaipėdos, Vilniaus, kitų miestų ir regionų statyboms tiekti didelio asortimento betono mišinius, betono ir gelžbetonio gaminius ir konstrukcijas bet kuriuo metų laiku bei greitai aptarnauti klientus.

Siekiant užtikrinti aukštą gaminamos produkcijos kokybę įmonėje įdiegta vidinė gamybos kokybės kontrolės sistema. . Gaminama produkcija sertifikuota ir atitinka EU keliamus standartus, gaminių gamyba yra sertifikuota pagal ISO 9001:2015 Kokybės vadybos sistemos ir pagal ISO 14001:2015 Aplinkosaugos apsaugos vadybos sistemos standartus. Nuolat tobulinant gaminamus betono ir gelžbetonio gaminius bendradarbiaujama su Kauno technologijos universitetu, Vilniaus Gedimino technikos universitetu. Įmonės produkcija sertifikuota Švedijos ir Norvegijos rinkoms.